Выпуск 7 | 19.06.2018 | Сезон 1

Просто зараз, у 7 випуску проекту ЕксперименТИ частині 6 від 19.06.2018, ми дослідимо здатність людини ризикувати. Звідки береться у людини це вміння? Ми з ним народжуємося чи набуваємо з віком? Перевіримо!
Наші учасники – дітки 5-6 років. Маленькі піддослідні отримають від нас по 2 картки. На одній з них зображений квадрат, на другій – коло. Якщо обидва малюки виберуть коло, то кожен з них отримає по 5 цукерок. Якщо хтось обере квадрат, а інший коло, то переможе перший і забере всі цукерки. Якщо обидві дитини оберуть квадрат, то ніхто нічого не отримає. Найпростіший варіант – вдвох обрати коло, тоді без цукерок точно ніхто не залишиться. Та як діятимуть наші маленькі учасники і що вони знають про ризик? Дізнаєтеся за мить у 7 випуску проекту ЕксперименТИ на СТБ.
А ми поки перевіримо на здатність ризикувати дорослих українців. І дамо їм замість цукерок – гроші. Учасниками цього експерименту будуть люди різних професій та способу життя: священик та домогосподарка, професійні азартні гравці та спортсмени. Хто з них виявиться більш ризиковим? Яку стратегію для перемоги оберуть наші піддослідні? Та хто виявиться азартнішим – священик чи домогосподарка? Дивіться онлайн у 6 частині 7 випуску від 19.06.2018 програми ЕксперименТИ на СТБ!

Дивитися онлайн проект ЕксперименТИ 7 випуск від 19.06.2018

ЕксперименТИ 7 випуск від 19.06.2018. Як впливає страх на людину?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: