Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

Выпуск 2 | 15.05.2018 | Сезон 1

Сьогодні в проекті ЕксперименТИ у 2 випуску від 15.05.2018 ми дізнаємося, що переможе в нас натовп чи індивідуальність. З самого народження ти як всі, але ти точно вважаєш себе особливим! Прийшов час перевірити хто ти є насправді. Що ти вибереш підсвідомо – індивідуальність чи частина натовпу? Чому твої діти довіряють іншим більше ніж собі? Чи допоможуть тобі інші люди, якщо ти опинишся в небезпеці? Хочеш, щоб людей навкруги не стало? Але чи готовий ти до наслідків? Наші експерименти про тебе, про твої почуття і переживання, про твій вибір, який, виявляється, не завжди твій власний. Сьогодні ти зрозумієш, чому ти такий і що з цим робити, адже ми проведемо незвичайні експерименти. Буде страшно, але ти не зможеш відвести очей. Дізнайся правду про себе і про людей навколо! Дивись програму ЕксперименТИ випуск 2 від 15.05.2018.
Масштабний соціально-психологічний проект ЕксперименТИ унікальний. Він про людей, які живуть поруч з нами і про кожного з нас. А наш ведучий – молодий і відомий український генетик Олександр Коляда, разом з командою проекту підготував приголомшливі експерименти. Дивись прямо зараз – ЕксперименТИ 2 випуск від 15.05.2018 онлайн!

Дивитися онлайн проект ЕксперименТИ 1 випуск від 08.03.2018

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: